musician left musician right
background

Dziesmu vakarā Haralds Sīmanis ieskandinās jaunu rītu

Tā nu tas ir. Ir ļaudis, kas, sasniedzot zināmu līmeni savā radošajā attīstībā, pārstāj augt un turpina ekspluatēt jau atrastas vērtības, bet ir Dižgari, kuru lielais meklētāja nemiers liek nepārtraukti attīstīties, atrodot arvien jaunus un jaunus ceļus. Tāds ir Haralds Sīmanis. Atkal jauns, nedzirdēts, atkal tas pats, bet atšķirīgs. Mums blakus. Kā saka pats Haralds – ES ESMU RĪTS!Trešdien, 7.martā, Teātra bārā (Lāčplēša ielā 26) pulksten 20.00, kārtējā dziesmu vakarā uzstāsies Haralds Sīmanis. Šoreiz tikšanās būs īpaši intriģējoša. Ir tapušas jaunas dziesmas. Ir strādāts studijā un drīzumā dienasgaismu ieraudzīs Haralda jaunais CD „Es esmu rīts”, kas ieskaņots kopā ar Ilzi un Andri Grunti.

Studijā ir strādāts vēl pamatīgāk, un ir tapuši arī Haralda ērģeļmūzikas ieraksti kopā ar dziedātājām Ievu Akurateri un Zani Šmiti. Bet pagaidām, kamēr vēl ieraksti tiek apstrādāti un gatavojas tikties ar klausītājiem savā īpašajā dzīvē, Haralds atnāks pie mums un mazliet pavērs priekškara spraudziņu, ļaujot ieklausīties paveiktajā. Protams, skanēs arī tās dziesmas, kuras mēs visi pazīstam un bez kurām Haralda koncerts nebūtu iedomājams. Bet šoreiz… Šoreiz Haraldam līdzi būs ne tikai jau ierastā ģitāra. Šoreiz Teātra bāra mājīgajā pagrabiņā skanēs arī ērģeles.

Ieeja par ziedojumiem.

Dziesmu vakari – latviešu dziesminieku tikšanās ar klausītājiem – notiek katru otro trešdienu plkst. 20.00 Teātra bāra (Lāčplēša ielā 26) jaunajā zālē.

Dziesmu vakarus rīko Teātra bārs sadarbībā ar Latvijas Mūzikas atbalsta fondu. Informatīvi atbalsta Austras biedrība.

Afišas autors Jānis Šēlis.

Iepriekšējais
Nākamais raksts