musician left musician right
background

AUSTRASDIENAS 2012

„Austrasdienas” notiek jau vairāk kā 20 gadu. Tā ir brīnišķīga tradīcija, kas kopā pulcē tautā iemīļotās mākslinieces Austras Pumpures audzēkņus, domubiedrus, draugus, talanta pielūdzējus un klausītājus.

Šogad „Austrasdienas” notiks Rīgā, Kuldīgā un Liepājā. Plašākais sarīkojums būs 4. martā plkst. 17.00 „Mazajā Ģildē” Rīgā. Tajā kopā sanāks mazāk zināmie un zināmie austrasbērni – Ieva Akuratere, Juris Hiršs, Anta Eņģele, Zane Šmite, Ēriks Pozemkovskis, Ziedonis Stutiņš, Andris Mičulis, Sintija Grava, Agita Kaužēna, Arnis Miltiņš, Silvija Silava, Uldis Ozols, Zanda Štrausa, Uldis Kākulis, Eduards Cauna, Maija Kalniņa un citi dziesminieki.

Austra, kurai šogad tika piešķirta Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balva par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā, par „Austrasdienām” saka: „Sākumā šie saieti bija domāti vairāk mums pašiem, bet pamazām sāka izvērsties par plašākiem sarīkojumiem, kur piedalās Austrasbērni un līdzīgi domājošie. Koncerts var ievilkties četru piecu stundu garumā, un beigās, vienalga, neviens negrib iet mājās. Mūs vieno dziesma un tas, ka esam tik dažādi. Šogad dziedāsim austrasbērnu dziesmas – man un Imantam jau slavas pietiek. Tomēr bez Imanta Kalniņa un latviešu tautas dziesmām arī šajās „Austrasdienās” neiztiksim, jo tieši tās visus mūs saveda kopā un vieno joprojām.

„Austrasdienas” Rīgā rīko „Austras biedrība”, atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs „Mazā Ģilde”, „Pārdaugavas tautas mūzikas biedrība” un „JStudija”.

Biļetes uz sarīkojumu „Mazajā Ģildē” var iegādāties iepriekšpārdošanā lētāk „Biļešu paradīzes” kasēs vai pirms koncerta dārgāk.

Aicinām arī uz „Austrasdienu” sarīkojumiem 26. februārī plkst. 15.00 Kuldīgā bērnu un jauniešu centrā un 3. martā plkst. 15.00 Liepājā, BJC „Vaduguns” zālē.

„Austras biedrības” un organizatoru vārdā Signe Sniedze

Iepriekšējais
Nākamais raksts