musician left musician right
background

SAULRIETA MŪZIKA ar HARALDU SĪMANI un ARVĪDU ULMI

Svētdien, 11. septembrī plkst. 19.00 uz akustisko koncertu cikla „Saulrieta mūzika” noslēguma koncertu pie smilšu skulptūrām uz AB dambja aicina dziesminieks Haralds Sīmanis un dzejnieks Arvīds Ulme.

Ieva Akuratere raksta: „Man ir Draugs. Sīmanis Haralds vai Haralds Sīmanis. Dziedātājs, mūziķis, komponists, karstas, žēlsirdīgas dvēseles cilvēks. Viņš saka, ka viss jau nākot no Dieva, Haralds tikai to izlaižot sev cauri, vēl viņš saka „Stāv rakstīts: „Slimajiem vajag ārstu nevis veselajiem.”.” Tā es arī citreiz aiztraucos redzēt Sīmani, lai izdziedinātos. Tas ir – kā redzēt Džomolungmu vai Niagāras ūdenskritumu, vai saklausīt zvaigžņu signālus. Tad, kad Sīmanis dzied, viņš iztīra telpu.

Savukārt par Arvīdu Ulmi dziesminiece raksta: „Arvīds ir brīnišķīgs dzejnieks. Ir pat neizprotami, kāpēc grāmatu veikala plaukti nav pārpludināti ar Arvīda Ulmes dzejas grāmatām. Viņš vienmēr rūpalos citu dēļ, vienmēr visur ir, jo piedalās, atbalsta, samierina un izlīdzina. Vienmēr nekur nav, jo ir aizbēdzis mežā, laukā, dabā. Gandrīz lielākā daļa Haralda Sīmaņa viedo dziesmu ir ar Arvīda vārdiem.

Biļetes cena par koncertu un ieeju parkā: 3 Ls.
Biļetes var iegādāties pirms koncerta, kā arī „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/

Koncertu ciklu organizē SIA „Rain Project” sadarbībā ar Austras biedrību.

FOTOATSKATS (Foto: Artūrs Zeltiņš):

Iepriekšējais
Nākamais raksts