musician left musician right
background

Reiz Imantos…

Ieskandinot Imantdienas Rīgā, aicinām uz Imanta Kalniņa dziesmu vakaru “REIZ IMANTOS” 1. jūlijā plkst. 19.00 Anglikāņu baznīcā. Tajā izcilākās Imanta Kalniņa dziesmas dzirdēsim divu pazīstamu austrasbērnu — Ievas Akurateres un Arņa Miltiņa izpildījumā.

Koncerta pirmajā daļā muzicēs grupa “Lidojošais paklājs” — Ieva Akuratere (balss, ģitāra), Zane Šmite (balss), Ilze Grunte (ģitāra) un Matīss Akuraters (perkusijas). Otrajā daļā uzstāsies projekts “m3” — Arnis Miltiņš (balss, ģitāra), Jānis Miltiņš (taustiņinstrumenti) un Laima Miltiņa (balss). Skanēs tādas pazīstamas un iemīļotas dziesmas kā “Apvij rokas”, “Akāciju palags”, “Es redzēju sapnī”, “Mīlestība divreiz neatnāk”, “Kamēr vēl dreb mana roka” un citas.

Koncerta trešajā daļā ikviens varēs dziedāt kopā ar mūziķiem dziesmas no nule iznākušās Austras dziesmu burtnīcas “Imanta Kalniņa dziesmas”.

Koncertu rīko “Austras biedrība”, atbalsta Rīgas dome.
Ieejas maksa Ls 5.
Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs:
http://www.bilesuparadize.lv/

Iepriekšējais
Nākamais raksts