musician left musician right
background

Preses konference par Vislatvijas Dziesminieku Saietu 2011

Ceturtdien, 14. jūlijā pulksten 13 Teātra bārā, Rīgā, Lāčplēša ielā 26, Vislatvijas Dziesminieku Saieta 2011 rīkotāji aicina uz preses konferenci par augustā gaidāmā saieta norisi un aktualitātēm.

Preses konferencē piedalīsies Vislatvijas Dziesminieku Saieta direktors Edmunds Skuķis, režisors Imants Kulinskis, Jaunpiebalgas ekosaimniecības Lielkrūzes saimniece un gadatirgus – izstādes Izvēlies Piebalgu! producente Valentīna Dolmane, dziesminieki Uldis Kākulis, Maija Kalniņa un Helēna Kozlova un dzejnieks Jānis Elsbergs.
Vislatvijas Dziesminieku Saietu rīko SIA RJK un Latvijas Mūzikas atbalsta fonds, sadarbībā ar Vides biedrību Krūzes un Jaunpiebalgas novada domi.

Iepriekšējais
Nākamais raksts