musician left musician right
background

..visiem viena saule..

Sestdien, 4. jūnijā Ventspils pludmalē atkal plīvos Zilais karogs un ar plašu svētku programmu pilsētā tiks atzīmēti „Zilā karoga svētki”.

Plkst. 12.00 pludmales teritorijā notiks svinīga Zilā karoga pacelšanas ceremonija. Vērojot teatralizētu uzvedumu, kurā piedalīsies perkusionistu grupa „Afroambient”, mīmu duets „Tādi esam”, modernā baleta soliste Katrīna Mešķe un deju grupa „Rock Generation Crew”, skatītāji tiks aicināti ne vien baudīt jūras un pludmales krāšņumu , bet arī aizdomāties par katra paša atbildību dabas un sabiedrības priekšā.

Plkst. 14.00 Rātslaukumā uz bezmaksas folkmūzikas koncertu „Mums visiem viena saule, viena saule spīd” ielūgs dziesminieki Haralds Sīmanis, Silvija Silava, Andris Mičulis, Anta Eņģele, Ieva Akuratere, Matīss Akuraters, Ilze Grunte, Uldis Kākulis, Uldis Ozols, Nils Īle, Austra Pumpure un Austras bērni. Sniedzot šo koncertu, folkmūziķi vēlas uzrunāt klausītāju dziļi personiski, noliedzot patērētāja pozīciju un aicinot uz garīgumu.

Savukārt dienas izskaņā ventspilniekus un pilsētas viesus gaida īpašs pārsteigums, jo no plkst. 22.00 Reņķa dārzā koncertballi spēlēs leģendārā grupa „Menuets”. Ieeja ballē Ls 3.

„Zilā karoga svētkus” finansiāli atbalsta Ventspils Pilsētas dome, SIA „Bio – Venta”, SIA „Kurekss”, SIA „Venta motors” un Apdrošināšanas sabiedrība „BTA” SE.

Teksta autore: Antra Lācberga

Iepriekšējais
Nākamais raksts