musician left musician right
background

Kā tumšais kļūst gaišs

Dziesminieks Mikus Straume DAD cafe

Sestdien, 11. jūnijā plkst. 20.00 aicinām uz DAD cafe (Miera ielā 17), kur ģitāras skaņu pavadītās dziesmās ar sajūtām dalīsies dziesminieks Mikus Straume. Mikus dziesmas – harmonizējošas sajūtu miniatūras – rada īpašu ikdienā gaidītu mieru un gaišumu. Dziesminieks uzskata, ka dziedot par labo, labais rodas, tiek sevī izdzīvots un vairojas.

„Un nevarēja saprast, tas nomods vai miegs,
Bet pie dvēseles ciemos ilgi gaidīts bija atnācis…
Viss kļuva tik skaists,
Es skatījos lēni, kā tumšais kļūst gaišs.
Un sajutu sevī, kā tumšais kļūst gaišs.”

Mikus apgalvo, ka dziesminieks, protams, ir tāds pats cilvēks parastais, vien viena no rīcībām, kas to atšķir – darbība publiski melodiski izteikties, kas to apvelta ar papildus atbildību. Mikus pašsacerētās melodijas un teksti, kuru pamatprincips ir patiesums, ved klausītāju pirmavota meklējumos, tā visdaudzveidīgākajā izpausmē.

„Tuvu pazust ir visvieglāk,
Tu man teici apskaujot,
Es tevi satvēru vēl ciešāk,
Bet, kad sapņu māsas, sapņu brāļi,
Saulei austot, projām ies,
Visskaistākais, kas varēs notikt ar mums –
No rīta otram atrasties.”

Ieeja: brīva

Iepriekšējais
Nākamais raksts