musician left musician right
background

Tiem, kas lido

Trešdien, 25. maijā plkst. 19 Teātra bārā (Rīgā, Lāčplēša ielā 26) notiks dziesmu vakars „TIEM, KAS LIDO”. Sev tuvās un īpašās Imanta Kalniņa dziesmas izpildīs Austra Pumpure, Pēteris Draguns, grupa „Jumis”, Agita Kaužēna, Prievītis, Ziedonis Stutiņš, Agita Stutiņa, Arnis Miltiņš, Eduards Cauna, Kristīne un Kristaps Sudmaļi, Elīna Līce – Štrausa, Uldis Kākulis, Dainis Baldzēns, Antra Prokofjeva, Ilze Kovere, Einārs Kvilis, Silvija Silava u.c. dziesminieki.

Dziesmu vakari Teātra bārā notiek katru otro trešdienu, tos organizē Teātra bārs, informatīvi atbalsta Austras biedrība. Tajos piedalās Latvijā pazīstami dziesminieki un jaunie talanti. 8. jūnijā Teātra bārā viesosies dziesminieks Valdis Atāls.

Ieeja par ziedojumiem.

Vietu skaits ierobežots. Lūgums ierasties savlaicīgi.

Iepriekšējais
Nākamais raksts