musician left musician right
background

Anta Eņģele dzied Vecpiebalgā

Dziesminieki mīl ne tikai Rīgu, bet visu Latviju. Dziesminiekus mīl ne tikai Rīgā, bet visā Latvijā. 19. maijā 20:00 ANTA EŅĢELE dziedās Vecpiebalgā restorānā “Ūdensroze”.

Dziesmu vakari Vecpiebalgā notiek katru otro nedēļu ceturtdienās restorānā “Ūdensroze”, kas atrodas Vecpiebalgas tirgus laukumā, pretī baznīcai. Šajos dziesmu vakaros jau viesojušies tādi dziesminieki kā Kaspars Dimiters (7.04.), Haralds Sīmanis (21.04.) un Uldis Kākulis (5.05.). Šoreiz dziesmu vakaru ciklā sievišķīgu akcentu ienesīs dziesminiece Anta Eņģele: “Es esmu tikai cilvēks, neesmu nekāds eņģelis.”

Anta uz skatuves ir jau sen. Pirmās uzstāšanās sakrīt ar pirmajiem folkfestivāliem Jelgavā un Cēsīs astoņdesmito gadu beigās. Jau ar pirmajiem soļiem Anta iekaroja klausītāju sirdis ar savas balss tembru un spēju pasniegt katru sevis dziedāto dziesmu kā gatavu, daudzšķautņainu mākslas darbu, autoru mūzikai un tekstiem pievienojot tik daudz degsmes un dvēseles…

Ieejas maksa: ziedojumi pēc katra sajūtām un iespējām

Papildus informācija un galdiņu rezervēšana: Tel. 27787588

Iepriekšējais
Nākamais raksts