musician left musician right
background

Dzejnieku Austrasdiena – piemiņas vakars Austrai Skujiņai

1. martā plkst. 18:00 Saules muzejā, Rīgā, Kungu ielā 1 (ieeja no Rātslaukuma) notiks piemiņas vakars dzejniecei Austrai Skujiņai (1909-1932).

Induļa Vanaga dziesmas ar Austras Skujiņas vārdiem dziedās Uldis Kākulis.

Līdzīgi kā katru gadu notiek dziesminieku Austrasdienas (šogad 5. martā 18:00 Anglikāņu baznīcā), kur dziesminieki kopā svin un izdzied Austras Pumpures vārda dienu, šogad Austras biedrība aicina nosvinēt arī dzejnieku Austrasdienu – Austras Skujiņas vārda dienu.

Pasākumā piedalīties un sev vistuvākos Austras Skujiņas dzejoļus nolasīt aicināti tie dzejnieki, kuru dzīvē un daiļradē Austras dzejai bijusi nozīmīga un paliekoša vieta – Amanda Aizpuriete, Ērika Bērziņa, Agita Draguna, Agnese Rutkēviča. Gaidām arī pārējos dzejniekus, ko iedvesmojusi Austra, viņas dzīve un dzeja.

Pasākumu rīko Austras biedrība, folkmūziķu organizācija, sadarbībā ar Saules muzeju, kura kolekcijā atrodamas 382 saules skulptūras no dažādām pasaules vietām. Pacentīsimies kopīgi nosvinēt Austrasdienu, priecāsimies arī par līdzatnestiem gardumiem.

Ieeja brīva, ziedojumi brīvprātīgi. Aicināti visi interesenti.

Ziņu sagatavoja Agita Draguna

Iepriekšējais
Nākamais raksts