musician left musician right
background

Aicina uz Spēka dziesmu vakaru Liepājā

Šo trešdien, 22. martā, plkst. 18.00 mākslas galerijas “Romas dārzs” Berči zālē (Liepājā, Zivju ielā 3) notiks ikmēneša Spēka dziesmu vakars jeb sadziedāšanās latviešu tautasdziesmās.  Dziesmu vakaru vada Inese Muižniece. Ieeja par ziedojumiem.

Turpinot labo ieradumu, Berči zālē reizi mēnesī pulcējas ļaudis, kas vēlas padziedāt un iepazīt, iespējams, mazāk dzirdētas tautasdziesmas, gan arī viegli sadziedāties jau labi zināmajās. Repertuāra pamatu veido Austras Pumpures dziedātās tautasdziesmas, grāmatās “Spēka dziesmas” iekļautās dziesmas un citas “ceļā sastaptās” tautasdziesmas.

Aicināts ikviens interesents. Dziesmu vakarā ir brīva izvēle: ir iespēja dziedāt, iespēja nedziedāt (tikai klausīties) un ir iespēja spēlēt arī savu līdzpaņemto mūzikas instrumentu, un kopā veidot dziesmu vakara programmu. Dziesmu vārdi un akordi būs pieejami.

Ieeja par ziedojumiem Austras biedrībai Austras Pumpures dzīvokļa uzturēšanai un labiekārtošanai dziesminieku audio ierakstiem, nakšņošanai un mēģinājumiem. Ziedot iespējams arī jebkurā laikā, veicot pārskaitījumu ar norādi “Ziedojums Austras biedrībai” uz Austras biedrības ziedojumu kontu: LV52HABA0551043224512.

Dziesmu vakaru rīko Austras biedrība un radošās telpas “Austras istaba” pārstāvji, atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un mākslas galerija “Romas dārzs”.

Iepriekšējais
Nākamais raksts