musician left musician right
background

Spēka dziesmu vakars Berči zālē un ģitārspēles nodarbības iesācējiem

Pirmdien, 6. jūnijā, pulksten 18.00 pēc ilgāka pārtraukuma atkal notiks Spēka dziesmu vakars jeb sadziedāšanās latviešu tautasdziesmās kopā ar Austrasbērniem. Šoreiz nevis “Namīnā”, bet gan mākslas galerijas “Romas dārzs” Berči zālē (Liepājā, Zivju ielā 3). Ikvienam apmeklētājam būs pieejami dziesmu vārdi līdzi dziedāšanai un akordi – līdzi spēlēšanai. Ieeja par ziedojumiem.

“Padziedāsim, sasildīsim sevi un savas domas. Šajā sarežģītajā laikā sanāksim kopā un smelsimies mieru un spēku latviešu tautasdziesmās. Dziedāsim, līdzi dungosim, spēlēsim, domāsim un kopā būsim. Daudzināsim labo un gaišo, lai tas vairojas pasaulē,” aicina Inese Muižniece.

Vienlaikus šajā dziesmu vakarā būs arī iespēja uzzināt vairāk par ģitārspēles nodarbībām iesācējiem “Austras istabā”. Nodarbību vadītāja Inese Muižniece aicina interesentus – jauniešus un pieaugušos – apgūt ģitārspēles pamatus, mācoties spēlēt latviešu tautasdziesmas un ar laiku iekļaujoties Austrasbērnu neformālajā kolektīvā. Spēka dziesmu vakarā būs iespēja iepazīt pamazām apgūstamo repertuāru. Nodarbības plānotas grupas formātā vienreiz nedēļā darbadienā (pirmdienās) un papildus vienreiz mēnesī sestdienā.

Ja radušies jautājumi par Spēka dziesmu vakaru vai “Austras istabas” ģitārspēles nodarbībām iesācējiem, lūgums sazināties ar Inesi Muižnieci, zvanot (mob. +371 26131435) vai rakstot (inese@austrasbiedriba.lv).

Ģitārspēles nodarbības notiks ar Liepājas pašvaldības atbalstu, pateicoties NVO projektu konkursā iegūtajam finansējumam, kā arī pateicoties mākslas galerijai “Romas dārzs” atbalstam. Spēka dziesmu vakaru un nodarbības rīko Austras biedrība un radošā telpa “Austras istaba”.

Iepriekšējais
Nākamais raksts