musician left musician right
background

Zane Šmite un Ilze Grunte šo ceturtdien koncertēs Latvijas 1.rokkafejnīcā

Šo ceturtdien, 21. novembrī, pulksten 19.00 Latvijas 1. rokkafejnīcā Rīgā Austras biedrība aicina uz dziesmu vakaru, kurā muzicēs Zane Šmite un Ilze Grunte. Ieeja par ziedojumiem.

Šajā dziesmu vakarā Latvijas 1.rokkafejnīcā (Vecrīgā, Mārstaļu ielā 2/4) iepazīsim gan etnomuzikoloģes Zanes Šmites bagāto dziesmu pūru, gan arī izcilās ģitāristes Ilzes Gruntes pašsacerētās dziesmas, kas dzirdamas vien reti izredzētai publikai. Abām dziesminiecēm koprepertuārā ir arī dažādu citu autoru dziesmas. Šis vakars – īsteniem mūzikas gardēžiem!

Austras biedrība, veidojot dziesmu vakarus Latvijas 1.rokkafejnīcā, stāsta par latviešu dziesminiekiem kā par būtisku Latvijas kultūras daļu. Ikviens dziesminieks ir unikāla personība ar savu pasaules redzējumu, vēstījumu un tikai sev raksturīgo muzikālo rokrakstu un izpildījuma manieri. Nākamais dziesmu vakars: 12. decembrī – Maija Kalniņa un Mikus Frišfelds.

Ieeja par ziedojumiem Austras biedrībai dziesminieku kustības veicināšanai un popularizēšanai.

Rīko Austras biedrība, atbalsta Latvijas 1.rokkafejnīca un Latvijas Nacionālais kultūras centrs.

Pasākums tiek filmēts un fotografēts. Foto un video materiāli var tikt izmantoti pasākuma publicitātē un Austras biedrības reklāmas materiālos.

Iepriekšējais
Nākamais raksts