musician left musician right
background

Izsludināta pieteikšanās “Jauno bardu saietam”

Līdz 2019. gada 22. septembrim jaunie dziesminieki ir aicināti pieteikties dalībai festivāla “Bardu rudens 2019” koncertā “Jauno bardu saiets”, kas notiks 12. oktobrī plkst. 16.00 Koka ēku renovācijas centra “Koka Rīga” zālē.

Starptautiskais bardu un folkmūzikas festivāls “Bardu rudens” jau sešpadsmito reizi Rīgā pulcēs dziesminiekus, akustiskās autormūzikas izpildītājus no Latvijas un citām pasaules valstīm. Par festivāla tradīciju jau vairākus gadus kļuvis koncerts “Jauno bardu saiets”, kurā aicināti uzstāties jaunie, plašākai publikai vēl nezināmie dziesminieki, dalībnieku vecumam nav nozīmes. Koncerts ir lieliska iespēja satikties ar domubiedriem un iepazīstināt plašāku auditoriju ar savu muzikālo darbību. Koncertu vadīs Lauris Valters, kurš izpildīs arī savas dziesmas. Ieeja koncertā “Jauno bardu saiets” būs bez maksas.

Lai pieteiktos dalībai “Jauno bardu saietā”, dziesminieki tiek aicināti nosūtīt īsu radošās darbības aprakstu, pievienojot video, audio vai citus materiālus, kā arī kontaktinformāciju uz e-pasta adresi imanta@riga.lv līdz 2019. gada 22. septembrim ar norādi “Jauno bardu saiets”.

Koncerta izskaņā apmeklētāju balsojums noteiks vienu jauno dziesminieku, kurš tiks aicināts uzstāties arī “Bardu rudens 2019” noslēguma koncertā 17. oktobrī 19.00 koncertzālē “Ave Sol”.
Koncertā uzstāsies ārzemju viesmākslinieki kopā ar pazīstamiem latviešu dziesminiekiem – Ievu Akurateri, Uldi Kākuli, Katrīnu Dimantu un Ingu Karpiču. Koncertu vadīs Juris Hiršs. Biļetes ˗ tirdzniecībā “Biļešu paradīzē” un koncerta norises vietā pirms pasākuma.

Pēdējo 15 gadu laikā festivāla ietvaros Latvijā ir uzstājušies dziesminieki no tādām pasaules valstīm kā Amerikas Savienotās valstis, Ukraina, Lietuva, Polija, Beļģija, Francija, Īrija, Čehija un citām.
Starptautisko bardu un folkmūzikas festivālu “Bardu rudens” organizē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Rīgas kultūras un atpūtas centrs “Imanta”, un tas notiek sadarbībā ar Lietuvas Starptautisko dziesmotās poēzijas festivālu “Tai Aš”.

Festivālu atbalsta Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.
Plašāka informācija par pasākumu un pieteikšanos pieejama interneta vietnē www.imantakultura.riga.lv.

 

Papildu informācija:
Ieva Strazdiņa,
Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta”
projektu vadītāja
Tālr. 67181939
ieva.strazdina@riga.lv

Iepriekšējais
Nākamais raksts