musician left musician right
background

Sestdien “Austras istabā” aicina uz tikšanos ar Liepājas dzejniekiem

Sestdien, 9. martā, pulksten 16.00 radošajā telpā “Austras istaba” notiks ikmēneša tikšanās ar dzejnieku. Šoreiz, atzīmējot gaidāmo Liepājas pilsētas dzimšanas dienu, “Austras istabā” viesosies un savu dzeju klausītājiem dāvās Liepājas dzejnieki. Ieeja pasākumā ir par ziedojumiem radošajai telpai “Austras istaba”.

Rakstniece un dzejniece Jana Egle aicina: “Ik gadu 18. martā Liepāja svin savu dzimšanas dienu. Svētkus var svinēt divējādi – gaidot uz dāvanām vai tieši otrādi, sarūpējot tās citiem. Liepājas dzejnieki pilsētas dzimšanas dienas svētku gaidās vēlas pasniegt dāvanu savai pilsētai un tās iedzīvotājiem – dzejas lasījumus „Liepājas dzejnieki Liepājai”. “Austras istabā” pulcēsies dažādu paaudžu un atšķirīga profesionālā rūdījuma autori – Gunta Šnipke, Laura Andersone, Valentīns, Dace Pūre, Jānis Mackus, Gundega Rezevska un citi, lai dzejas rindās, tekstos un zemtekstos, ieskandinātu katrs savu Liepājas sajūtu.”

Kultūras notikumus “Austras istabā” rīko Austras biedrība, atbalsta mākslas galerija “Romas dārzs”, Liepājas Kultūras pārvalde un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Pasākumi “Austras istabā” tiek fotografēti un filmēti. Foto un video materiāli vēlāk tiks izmantoti pasākumu publicitātei internetā (sociālajos tīklos, medijos).

Uzziņai:
Radošā telpa “Austras istaba” atrodas mākslas galerijas “Romas dārzs” pagrabstāvā, Liepājā, Zivju ielā 3. Verot durvis “Austras istabai”, Austras biedrības pārstāvji un Austrasbērni vēlas pamazām veikt gan leģendārās dziesminieces Austras Pumpures kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanu, gan arī nodrošināt viņas aizsāktā darba turpinājumu – radīt vietu dziesmai un dzejai Liepājā. “Austras istaba” tika atklāta 2018. gada 3. martā, un plašākai publikai šobrīd tiek atvērta tikai pasākumu laikā vai iepriekš piesakoties.

Iepriekšējais
Nākamais raksts