musician left musician right
background

Sestdien “Austras istabā” aicina uz tikšanos ar dzejnieku Arni Mincenhofu

Sestdien, 16. februārī, pulksten 16.00 radošajā telpā “Austras istaba” notiks ikmēneša tikšanās ar dzejnieku. Šoreiz viesos Arnis Mincenhofs.

Dzejas pasākumu veidotāja rakstniece Jana Egle stāsta: “Arnis Mincenhofs ir dzejnieks un atdzejotājs, kura vārds cieši saistīts ar Liepāju, kaut arī nu jau vairāk nekā desmit gadu viņš dzīvo, strādā un dzeju raksta Rīgā. Taču savas pirmās dzejas rindas, pirmās publikācijas Arnis sagaidīja laikā, kad studēja toreiz vēl Liepājas pedagoģijas akadēmijā. Smeldzīgi skarbs un vienlaikus romantisks savu iekšējo pretrunu izdziedājums, ilgu putni un smejošas vijoles Mincenhofa dzejā ļauj kopā ar autoru balansēt uz šauras virves, zem kuras ir bezdibenis. Un noturēties. Arnim Mincenhofam iznācis viens dzejas krājums ‘Par vijolēm un citiem zvēriem”. Pēdējā laikā notikušas vairākas publikācijas dažādos izdevumos, pārsvarā atdzeja no zviedru valodas. Arņa dzeja uz jaunu dziesmu sacerēšanu iedvesmojusi arī dziesminiekus.”

Ieeja pasākumā ir par ziedojumiem Austras biedrībai “Austras istabas” izveidei un labiekārtošanai, Austras Pumpures kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanai un viņas ideju turpinājumam.

Kultūras notikumus “Austras istabā” rīko Austras biedrība, atbalsta mākslas galerija “Romas dārzs”, Liepājas Kultūras pārvalde un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Iepriekšējais
Nākamais raksts