musician left musician right
background

Šovakar Janas Egles grāmatas atvēršanas svētki “Austras istabā” Liepājā

Šovakar, 29. novembrī, pulksten 18.00 radošajā telpā “Austras istaba” (Liepājā, Zivju ielā 3, mākslas galerijas “Romas dārzs” pagrabstāvā) notiks rakstnieces Janas Egles stāstu grāmatas “Svešie jeb miļeņkij ti moi” atvēršanas svētki.

Rakstniece, arī dzejniece un dziesminiece Jana Egle stāsta: “Izdevniecībā „Latvijas Mediji” ir nācis klajā mans otrais stāstu krājums „Svešie jeb miļeņkij ti moi”. Joprojām rakstu par visu to, kas man ir svarīgs. Par cilvēkiem, viņu attiecībām, par notikumiem, kuri tās ietekmē, par saitēm, kuras saista mūs visus, neatkarīgi no tā, cik tuvi vai sveši cits citam esam. Šīs saites ir trauslas un kopjamas, saudzējamas, tāpēc esmu pateicīga Austras istabai, kas ir kluss un drošs patvērums, kad vajag mieru, un viesmīlīga, atvērta vide, kad vajag kaut ko kopā nosvinēt. Un nu patiesi ir laiks kopīgai svinēšanai, 29. novembrī sirsnīgi gaidu ciemos draugus un lasītājus uz jaunās grāmatas piedzimšanas svētkiem!”

Papildu info – uz vietas būs iespējams iegādāties grāmatu par draudzīgāku cenu un iegūt autogrāfu par baltu velti.

Janas Egles pirmais stāstu krājums “Gaismā” iznāca tikai pirms nepilna gada, un 2017. gada decembrī tas saņēma prestižo Literatūras gada balvu kā labākais prozas darbs. “Svešie jeb miļeņkij ti moi” ir rakstnieces otrais stāstu krājums, un tas ir tapis izdevniecībā “Latvijas mediji” ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu. Rakstnieci precīzi raksturo jau masu medijos izskanējušais teikums – Jana Egle ir latviešu literatūras fenomens – negaidīta, bet neapturami talantīga parādība.

Ieeja pasākumā ir par ziedojumiem Austras biedrībai “Austras istabas” izveidei un labiekārtošanai, Austras Pumpures kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanai un viņas ideju turpinājumam.

Pasākumu rīko Austras biedrība sadarbībā ar rakstnieci un Latvijas medijiem, atbalsta mākslas galerija “Romas dārzs”.

Iepriekšējais
Nākamais raksts