musician left musician right
background

Latviešu dziesminieku koncerts „Tu esi Latvija”

11. novembrī, Lāčplēša dienā, pulksten 18.00 latviešu dziesminieki aicina ieklausīties sirds dziesmās koncertā “Tu esi Latvija”, kas notiks Rīgas Latviešu biedrības Lielajā zālē. Piedalās Austra Pumpure, Haralds Sīmanis, Vītolu ģimene, Uldis Ozols, Kristīne Sudmale-Locika, Kristaps Sudmalis, Jānis Mājenieks, Arnis Miltiņš, Agita Kaužēna, Andris Mičulis, Uldis Kākulis, Ēriks Pozemkovskis, Inese Sērdiene un citi austrasbērni.

Ikvienam atgādinot par latviskām vērtībām un tēvzemes mīlestību, Lāčplēša dienā latviešu dziesminieki jau vairākus gadus kopā pulcējas koncertā Rīgas Latviešu biedrībā. Šogad koncertprogrammā skanēs tautā iemīļoto dziesminieku radītās sirds un spēka dziesmas Latvijai, kā arī klausītājus priecēs Imanta Kalniņa kompozīcijas un strēlnieku dziesmas. Silta mīlestība un labas domas skanēs arī latviešu tautasdziesmās.

Dziesminieks ir savas zemes stāsta teicējs, iedvesmotājs un atklājējs. Katrs dziesminieks ir personība ar savu stāstu par dzimteni un savu ticību tai. “Tu esi Latvija” – koncerta nosaukums vēsta par katra atbildību mūsu zemes veidošanā. Latvija, tie esam mēs, mūsu prieks un gaišums, mūsu gudrība un spēks.

Ieeja bez maksas.

Koncertu rīko „Austras biedrība” un Rīgas Latviešu biedrība, atbalsta Rīgas dome.

Iepriekšējais
Nākamais raksts