musician left musician right
background

Austras biedrība aicina uz Daugavas folkfestivālu

16. augustā, Spīķeru kvartālā notiks Daugavas folkfestivāls, kas apmeklētājiem piedāvās gan zināmu, gan mazāk pazīstamu grupu no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas muzikālo sniegumu. Festivālu ieskandinās koncertuzvedums bērniem „Kā zvēri Daugavu raka”. Pēc koncertuzveduma iedzīvotājiem muzicēs pašmāju un ārzemju populāras folkmūzikas apvienības – „Iļģi”, „Kokle”, „Brāļi un māsas”, kā arī „Malva & Kirsipu” (Igaunija) un folkloras grupa „Žemyna” (Lietuva) u.c.

Plašāk par svētku norisi Spīķeru kvartālā video intervijā stāsta Rīgas Tūrisma Attīstības biroja sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Anna Blaua un Daugavas folkfestivāla projekta vadītāja Signe Sniedze.
Kokles izpildījums: Ēriks Pozemkovskis.

Skatīties VIDEO

Iepriekšējais
Nākamais raksts