musician left musician right
background

Dziesmu vakarā Kristīne Sudmale-Locika un Kristaps Sudmalis

Dziesmu vakarā, kas Latvijas 1. rokkafejnīcas “Reiterna nams” lielajā zālē notiks 21. janvārī pulksten 19.00, sagaidāma skaista tikšanās ar dziesmām no Liepājas. Pie mums viesosies Kristīne Sudmale-Locika un Kristaps Sudmalis.

Kristīne Sudmale-Locika un Kristaps Sudmalis ir māsa un brālis no dziedošās Sudmaļu ģimenes, kas agrāk aktīvi piedalījās ģimeņu Dziesmu Spietā, vēlāk kļuva atpazīstami televīzijas dziedāšanas svētkos “Dziedošās ģimenes”. Kristīne jau kopš 1982. gada dzied kopā ar austrasbērniem, vēlāk viņiem pievienojās arī Kristaps.

Kopā viņi veido brīnišķīgu duetu – abi spēlē ģitāru, sacer dziesmām gan mūziku, gan vārdus. Koncertos pamatā izpilda savas dziesmas par mīlestību visos tās izpausmes veidos. Aug arī jaunā paaudze, un nu jau viņiem ar ģitāru pievienojies Kristīnes dēls Jēkabs Lociks.

Šis dziesmu vakars būs unikāla iespēja Rīgā dzirdēt liepājnieku skaisto un sirsnīgo muzikālo programmu, kas speciāli sagatavota visu mīlētāju svētkiem. Gaidīsim Jūs!

Ieeja – ziedojums

Iepriekšējais
Nākamais raksts