musician left musician right
background

Svētdien koncertu ciklā „Adventa mūzikas svētki Rīgā” muzicē Haralds Sīmanis un Miltiņu ģimene

Trešajā adventē, 14. decembrī, dziesminieku koncertu cikla „Adventa mūzikas svētki Rīgā” ietvaros Austras biedrība aicina uz Haralda Sīmaņa koncertu Rīgas Sv.Trīsvienības baznīcā un Miltiņa ģimenes satikšanos dziesmā Rīgas Jaunajā Sv.Ģertrūdes baznīcā. 

Svētdien pulksten 12.00 Rīgas Svētās Trīsvienības baznīcā, Sarkandaugavas ielā 10, muzicēs leģendārais dziesminieks Haralds Sīmanis. Izņēmums Latvijas mūzikā, kuram līdzīgu neatrast. Vienmēr nedaudz ārpus visa esošs, savpatns, noteikts un reizēm pat skarbs savās dziesmās un mērķtiecībā, bet tajā paša laikā saviem mazbērniem mīļš un sirsnīgs vectētiņš ar veselīgu humora izjūtu.

Latvietis, kuram mūzika nav pašsmērķis, bet gan pašsaglabāšanās instinkts. Dziesminieks apgalvo: „Radniecīgās dvēseles viena otru sapratīs.”

Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes Evaņģēliski luteriskajā baznīcā, Brīvības ielā 119, svētdien pulksten 14.00 uz savu adventa laika koncertprogrammu ielūdz Miltiņu ģimene – Arnis Miltiņš, meita Laima un dēls Jānis ar sievu Ievu Sutugovu. Gaiši, viegli un sirsnīgi – vispatiesākais Miltiņu ģimenes koncertu raksturojums. Arņa Miltiņa melodiskās dziesmas ģimenes izpildījumā un sirsnīgā attieksme pret klausītāju vienmēr priecē un veido patīkamu koncerta noskaņu.

Rīgas baznīcās koncertu cikla „Adventa mūzikas svētki Rīgā” ietvaros notiek seši sirsnīgi dziesminieku autorkoncerti un septītajā – noslēguma koncertā, kas norisināsies 21. decembrī pulksten 14.00 Rīgas Lutera baznīcā, Torņakalna ielā 3/5, piedalīsies visi koncertu cikla dalībnieki – Ieva Akuratere, Kārlis Kazāks, Silvija Silava, Vilnis Punka, Haralds Sīmanis un Miltiņu ģimene.

Koncertu idejas autore un producente – Signe Sniedze. Adventa mūzikas svētkus jau trešo gadu rīko Austras biedrība, atbalsta Rīgas dome un visas koncertos iesaistītās baznīcas. Ieeja bez maksas.

Iepriekšējais
Nākamais raksts