musician left musician right
background

AUSTRASDIENAS Rīgā un Cēsīs

Austra Pumpure – dziesminieku kustības aizsācēja un veicinātāja Latvijā – martā svin savus vārda svētkus, veidojot ikgadējo koncertu ciklu „Austrasdienas”. Šogad Austra Pumpure un austrasbērni koncertēs ne tikai Liepājā un Rīgā, bet arī Cēsīs. „Austrasdienas” sākās marta sākumā dziesminieces vēju pilsētā, savukārt Rīgā Austra Pumpure viesosies 23. martā plkst. 18.00 Rīgas Latviešu biedrībā (Merķeļa ielā 13) un Cēsīs – 24. martā plkst. 18.00 Cēsu izstāžu namā (Pils laukumā 3).

Šogad, atzīmējot dzejnieka Vika jubileju, „Austrasdienu” koncertu ietvaros Rīgā un Cēsīs dzirdēsim gan Vika dzeju autora lasījumā, gan dziesmas ar viņa vārdiem. Skanēs visiem labi pazīstāmās un mīļās dziesmas – „Zilais putniņš”, „Smilšu rausis”, „Mīļdziesmiņa” „Vienprātībā”, „Betas dziesmiņa”, „Princesīte” un citas. Dzirdēsim gan Imanta Kalniņa, gan citu autoru dziesmas ar Vika vārdiem.

Rīgā Austrai Pumpurei dziesmā pievienosies tādi austrasbērni un domubiedri kā Agita Kaužēna, Silvija Silava, Elīna Līce, Arnis Miltiņš, Ēriks Pozemkovskis, Eduards Cauna, Uldis Kākulis, grupa „Jumis” un citi. Pēc „Austrasdienām” Rīgā ceļu uz Cēsīm kopā ar Viku turpinās Kristīne Sudmale-Locika, Vita Krūmiņa, Kristaps Sudmalis, Uldis Ozols un citi.

Austra Pumpure un austrasbērni ar patriotisko dziesmu programmu viesosies arī koncertā Alūksnē 25. martā plkst. 13.00, kas notiks Alūksnes pilsētas Tautas namā pasākuma “1949.-2014. Kad apstājas laiks…” ietvaros. Šajā koncertā ieeja bez maksas.

Ieeja koncertos Rīgā un Cēsīs 5 eiro, biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv. Koncertu dienā biļešu cena 7 eiro.

Iepriekšējais
Nākamais raksts