musician left musician right
background

Dziesmu vakarā Anta Eņģele

Viegla ironija, smaids un visu pārņemošs siltums. Tie vienmēr ir svētki. Svētki dziesmai un svētki caur dziesmu. Var lietot nez cik apzīmētājus un izsaukumu zīmes paģērošus izteicienus, bet tie nekad neizteiks visu sajūtu gammu, kas pārņem klausītāju, kad uz skatuves ir Anta Eņģele.

Anta Eņģele ir viena no spožākajām latviešu dziesminieku zvaigznēm. Pazīstama kā izcila Imanta Kalniņa, Valda Atāla un Haralda Sīmaņa dziesmu interpretētāja, arī Raimonda Paula dziesmām viņa spēj piešķirt īpašu garšu. Dziesminieces repertuārā nav nejaušu dziesmu, katra ir izmeklēta, izjusta un īpaša.

Antas Eņģeles repertuārs ir ļoti plašs — no tautasdziesmām līdz roka klasikai. Tāpēc viņas koncerti vienmēr ir pilni pārsteigumu — hipiju balādes mijas ar meditatīvām tautasdziesmām, ko nomaina dzirkstošas ainas no Imanta Kalniņa mūzikliem, krievu romances, padomju kinofilmu pērles vai pilnīgi negaidītas emocijas spāņu valodā. Ja publikai palaimējas, viņa dažreiz ļaujas pierunāties un izpilda arī savas dziesmas.

20.februārī 19.00 Latvijas 1. Rokkafejnīcas „Reiterna Nams” lielajā zālē būs svētki. Savus klausītājus gaidīs Anta Eņģele.

Dziesmu vakaru organizatori priecāsies par Jūsu ziedojumiem turpmākai Dziesmu vakaru sekmīgai norisei. Ziedot ir iespējams iemetot savu artavu, cik nu kurš var atļauties, speciāli apzīmētā ziedojumu kastītē pie ieejas koncerta norises vietā. Jūsu ziedojumi tiks izmantoti mūziķu un organizatoru ceļa izdevumu segšanai, poligrāfiskās produkcijas izgatavošanai un apskaņošanas kvalitātes uzlabošanai.

Dziesmu vakari notiek katru otro ceturtdienu Latvijas 1. rokkafejnīcas „Reiterna nams” (Rīgā, Mārstaļu ielā 2/4) Rokkafejnīcas saimnieki un darbinieki būs parūpējušies par atbilstošu atmosfēru un jau otro sezonu ceturtdienas izsludinātas par Vīna vakariem, kur papildus jau ierastajai smaržīgajai tējai un kafijai iespējams baudīt arī īpašus vīnus un atbilstošas uzkodas.

Dziesmu vakarus rīko Latvijas Mūzikas atbalsta fonds sadarbībā ar Latvijas 1. Rokkafejnīcu. Informatīvi atbalsta Austras biedrība un Vislatvijas dziesminieku saiets.

Iepriekšējais
Nākamais raksts