musician left musician right
background

Anta Eņģele un Marko Ojala piedāvā jaunu koncertprogrammu “Jūras stāsti”

Savā jaunajā koncertprogrammā “Jūras stāsti” dziedātāja Anta Eņģele kopā ar savu šarmanto skatuves draugu, virtuozo bajāna meistaru Marko Ojalu aicinās klausītājus sev līdzi pāri laikiem – gremdēties senos jūrnieku stāstos un klausīties smeldzīgās jūrnieku dziesmās. Koncertos skanēs jūrnieku dziesmas no visām pasaules jūrām – latviešu, angļu, vācu, somu, zviedru, spāņu un krievu valodās. Dziesmas par jūru no 19. gadsimta līdz pat mūsu dienām.

Jūrnieku likteņi “Veco jūras vilku” vēstulēs, Ainažu jūrskola, Vecāķu kūrorts pagājušajā gadsimtā, pirmā Latvijas zemūdene, Fredijs Kvinns, Havaja un Neapole, tālās aizjūras mīlas dēkas un sūrā jūrnieku ikdiena. Tas viss caurvīs Antas koncertu un aizvedīs klausītājus jūras stāstu romantikā.

Koncerti notiek klubā “Austrumu robeža” (Vecrīgā, Riharda Vāgnera ielā 8). Biļetes (13 eiro) var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un internetā.

Koncertu datumi:
17. janvāris, piektdiena, plkst. 19.00;
28. janvāris, otrdiena, plkst. 19.00;
15. februāris, sestdiena, plkst. 14.00;
26. februāris, trešdiena, plkst. 19.00.

Iepriekšējais
Nākamais raksts