musician left musician right
background

Postfolkloras grupa „Vecpilsētas Dziedātāji” aicina uz albuma „Puzurs” prezentācijas koncertiem

Vai jau sajūti ziemas saulgriežu skaņu burvību ap sevi? Jā, tas ir noticis – postfolkloras grupa „Vecpilsētas Dziedātāji” izdod savu pirmo mūzikas albumu „Puzurs”, kurā apkopotas oriģināldziesmas ziemīgās noskaņās!

Postfolkloras grupa „Vecpilsētas Dziedātāji” brīvi rotaļājas ar latviešu folkloru, smeļoties tajā idejas dziesmu vārdiem, bet mūziku rada meklējot iedvesmu apkārtējās pasaules krāšņumā. Grupai raksturīgajā skanējumā savijās gan spēcīgas, gan maigas sieviešu balsis un daudzveidīgs mūzikas instrumentu klāsts, sākot no pavisam tradicionāliem līdz mūsdienīgiem.

Albumā „Puzurs” apkopotas 12 postfolkloras grupas „Vecpilsētas Dziedātāji” radītās oriģinālkompozīcijas gada visskaistāko svētku – ziemas saulgriežu – noskaņās. Ar „Puzuru”, kas latviešu tradicionālajā kultūrā ir trauslais gaismas un saules simbols, grupa vēlas visapkārt vairot gaišumu, omulību un skaistu svētku noskaņu.

„Vecpilsētas Dziedātāji” aicina uz albuma prezentācijas koncertiem:

  • albuma atklāšana 4. decembrī plkst. 19.00 Kaņepes Kultūras Centrā
  • 6. decembrī plkst. 18.00 Krustpils pilī
  • 12. decembrī plkst. 19.00 RTU Galvenajā ēkā (īpašie viesi – Juris Kaukulis, Zane Šmite, Baiba Berķe; biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā RTU Kaļķu ielā 1 – 216, kā arī norises vietā pirms pasākuma)
  • 15. decembrī plkst. 19.00 Folkklubā Ala Pagrabs
  • 20. decembrī plkst. 11.00 Rīgas Centrāltirgus paviljonā

Iegriezīsim svētku puzuru kopā! Seko jaunākajai informācijai par šiem un citiem koncertiem:
http://www.draugiem.lv/vpdz/
https://www.facebook.com/vecpilsetasdziedataji

Sagatavoja Solveiga Kaļva

Iepriekšējais
Nākamais raksts