musician left musician right
background

Dziesmu vakarā muzikālā apvienība “Ornaments”

Dziesmu vakaru koncertcikla pasākumā 2013. gada 5. decembrī 19.00 Latvijas 1.rokkafejnīcas mājīgajā pagraba zālē viesosies liepājnieki, muzikālā apvienība „Ornaments”, kuru veido divi talantīgi jaunieši – Laura Dudare un Dzintars Šusts.

Kā par sevi stāsta viņi paši, „ORNAMENTS” ir projekts, kurā savas muzikālās ieceres apvienojuši divi jaunieši Dzintars Šusts un Laura Dudare. Šī sadarbība aizsākusies 2012. gada nogalē, un šobrīd tās pamatu veido akustiskā mūzika. Projekta mērķis / „dzinulis” ir pavisam vienkāršs – tā ir mīlestība uz mūziku, dzīvi, tā ir harmonija – tikai vibrācija un klusums, tikai balss un ģitāra. Šī brīža programmu sastāda mūzika, kas sevī ietver džeza, new age folk, meditative un easy listening intonācijas. Un tomēr, kā paši apvienības dalībnieki norāda, kur tiek izdziedāta dzīve, tur robežu nav.

Jāpiebilst, ka, neraugoties uz savu īso kopdarbības laiku, muzikālā apvienība jau ir paguvusi iekarot nedalītas skatītāju simpātijas piedaloties dažādos pasākumos Liepājā un citur Latvijā. Aizraujošu priekšnesumu “Ornaments” sniedza arī Vislatvijas Dziesminieku saietā. Jauno mūziķu sniegums ir pārliecinoši profesionāls un emocionāli bagāts.

Dziesmu vakaru organizatori priecāsies par Jūsu ziedojumiem turpmākai Dziesmu vakaru sekmīgai norisei. Ziedot ir iespējams iemetot savu artavu, cik nu kurš var atļauties, speciāli apzīmētā ziedojumu kastītē pie ieejas koncerta norises vietā. Jūsu ziedojumi tiks izmantoti mūziķu un organizatoru ceļa izdevumu segšanai, poligrāfiskās produkcijas izgatavošanai un apskaņošanas kvalitātes uzlabošanai.

Dziesmu vakari notiek katru otro ceturtdienu Latvijas 1. rokkafejnīcas „Reiterna nams” (Rīgā, Mārstaļu ielā 2/4) Rokkafejnīcas saimnieki un darbinieki būs parūpējušies par atbilstošu atmosfēru un jau otro sezonu ceturtdienas izsludinātas par Vīna vakariem, kur papildus jau ierastajai smaržīgajai tējai un kafijai iespējams baudīt arī īpašus vīnus un atbilstošas uzkodas.

Dziesmu vakarus rīko Latvijas Mūzikas atbalsta fonds sadarbībā ar Latvijas 1. Rokkafejnīcu. Informatīvi atbalsta Austras biedrība (www.austrasbiedriba.lv) un Vislatvijas Dziesminieku Saiets.

Sagatavoja
muzikālā apvienība „Ornaments”

Iepriekšējais
Nākamais raksts