musician left musician right
background

Adventa mūzikas svētku noslēguma koncerts

22. decembrī, ceturtajā Adventa svētdienā plkst. 14.00 Sv. Ģertrūdes baznīcā (Rīgā, Brīvības ielā 119) notiks Adventa mūzikas svētku noslēguma koncerts, kurā piedalīsies latviešu dziesminieki – Kristīne Sudmale-Locika, Kaspars Dimiters, Haralds Sīmanis, Silvija Silava, Sniedze Prauliņa, Arnis Miltiņš un Helēna Kozlova.

Adventa mūzikas svētku ietvaros katru svētdienu no 1. decembra Rīgā jau notikuši seši koncerti dažādu konfesiju baznīcās. Siltu noskaņu savos autorkoncertos radīja  Kristīne Sudmale-Locika Daugavgrīvas Baltajā baznīcā, Kaspars Dimiters Rīgas Krusta baznīcā, Haralds Sīmanis Rīgas Sv. Pāvila baznīcā, Silvija Silava un Sniedze Prauliņa Latvijas apvienotajā metodistu baznīcā, Arnis Miltiņš Rīgas Mateja baznīcā un Helēna Kozlova un grupa „Levīti” Rīgas Lutera baznīcā. Šo svētdien noslēguma koncertā tiksies visi minētie dziesminieki vienotā koncertā Sv.Ģertrūdes baznīcā. Uzrunu teiks mācītājs Guntars Dimants. Koncertu vadīs Ēriks Pozemkovskis.

Ceturtajā Adventa svētdienā un Adventa mūzikas svētku noslēguma koncertā smelsim gaismu, mīlestību un ticību, lai Ziemassvētkos tajā dalītos savā ģimenē un Jaunā gadā ietu gaismas ceļu.

Ieeja bez maksas.

Koncertus rīko „Austras biedrība”, atbalsta Rīgas dome.

Iepriekšējais
Nākamais raksts