musician left musician right
background

Postfolkloras grupas “Zari” koncerts Liepājā

28.martā 19:00 Tējas istabā ciemosies postfolkloras grupa “ZARI” ar savu zaļo Lieldienas ieskaņu programmu.

Grupā “Zari” ir apvienojušies 5 jauni, muzikāli cilvēki, no kuriem trīs ir no kādreiz Liepājā tik zināmās tautas mūzikas grupas “Baļķi”, dalībnieki. Grupa spēlē meditatīvu postfolku, kuru papildina ar daudzbalsīgu dziedāšanu. Grupas skanīgo bāzi veido sintezatori, akordeons, akustiskā ģitāra, pūšamie instrumenti un perkusijas.

Visskaidrāk latviešu kultūras un pasaules uztveri atspoguļo tautasdziesmas un, savienojot seno melodiju ar mūsdienu ritmiem un sajūtu vibrācijām , rodas jauna, mūsdienīga tautasdziesma ar nezūdošu sakni tajā.

Mīļi gaidīts ikviens mūzikas cienītājs!

Iepriekšējais
Nākamais raksts