musician left musician right
background

Dziesmu vakarā Dimiteru ģimene

Mieru Jums ienaidnieki
Manī nav jūsu naida
Dievs man dod mīlestību
Un to no manis gaida

Jau izskanējuši Kaspara Dimitera jaunā albuma „Krusta skolas lūgšanu dziesmu grāmata. Ja Kristus tevī ir augšāmcēlies” atvēršanas koncerti, un, tuvojoties lielā brīnuma, Ziemassvētku gaidīšanas laikam, dziesmu vakaru koncertcikla ietvaros ir gaidāms mazs brīnums – uz Latvijas 1. Rokkafejnīcas lielās zāles skatuves ceturtdien, 22. novembrī 20.00 kopā muzicēs un dzeju lasīs visa Dimiteru ģimenes vīriešu daļa – pats Kaspars Dimiters, Jēkabs Dimiters un Stefans-Ezra Dimiters. Tas patiesi ir rets gadījums, kad šo radošo ģimeni ir iespējams redzēt muzicējam pilnā sastāvā. Koncertā dzirdēsim dziesmas no jaunā albuma, kā arī klausītāju iemīļotās un labi zināmās dziesmas no visiem Kaspara un dēlu daiļrades periodiem. Pasākuma laikā būs iespējams iegādāties jauno albumu, kas ir patiesi ekskluzīva iespēja, jo albums tradicionālajos mūzikas tirdzniecības tīklos nav pieejams.

Dziesmu vakari notiek katru otro ceturtdienu Latvijas 1. Rokkafejnīcas „Reiterna nams” (Rīgā, Mārstaļu ielā 2/4) lielajā zālē (2.stāvā). Rokkafejnīcas saimnieki un darbinieki būs parūpējušies par atbilstošu atmosfēru un, sākot ar 4. oktobri, ceturtdienas izsludinātas par Vīna vakariem, kur papildus jau ierastajai smaržīgajai tējai un kafijai iespējams baudīt arī īpašus vīnus un atbilstošas uzkodas.

Dziesmu vakarus rīko Latvijas Mūzikas atbalsta fonds sadarbībā ar Latvijas 1. Rokkafejnīcu un SIA RJK. Informatīvi atbalsta Austras biedrība.

Iepriekšējais
Nākamais raksts