musician left musician right
background

VĒRMANES MEISTARDĀRZS 20. augustā

Rīgas tradicionālās kultūras festivāls
„LIELI CEĻI, MAZI CEĻI, VISI RĪGĀ SATECĒJA”

Kad: 20. augustā 12.00 – 22.00
Kur: Vērmanes dārzā
Pasākuma veids: Svētki svētkos

„Vērmanes meistardārzs” Rīgas centrā pulcinās dažādus meistarus, kas dalīsies savā meistarībā un prasmēs. Pirmo reizi Rīgas svētku laikā notiks Rīgas tradicionālās kultūras festivāls ar maziem un lieliem tradicionālās dziedāšanas, stāstīšanas, spēlēšanas un dancošanas meistariem.

Festivāls sāksies ar dūdu skaņām un orķestri, kas pulksten 12 aicinās visus uz Vērmanes dārza estrādi. Svētkus atklās folkloras draugu kopas „Skandinieki” dalībnieki, kuri pārstāv visus Latvijas novadus.

Visas dienas garumā varēsiet iepazīties ar daudzām Rīgas grupām „Krulla”, „Zvīgzna”, „Rija”, „Īļjinskaja pjatņica”, „Laiva”, „Grodi”, „Saucējas”, „Rudzi”, „Vilki”, „Vilkači”, „Dandari”, „Rīgas danču klubs”, „Hāgenskalna muzikanti”, „Trio Šmite Kārkle Cinkuss”, „Trejdeviņi” un citām. Vērmanes dārzā viesosies „Vīteri” un „Rūta” no Latgales, „Atštaukas” un „Medainis” no Kurzemes. Kopīgi mācīsimies dziesmas, rotaļas un dančus, minēsim mīklas un klausīsimies neparastus stāstus.

Festivāls norisināsies četrās daļās:
12.00 – 14.00 „Sasaukšanās”,
13.00 – 15.00 „Sarotaļāšanās”,
15.00 – 18.00 „Sadziedāšanās”,
18.00 – 22.00 „Sadancošanās”.

Sagatavoja Signe Sniedze

Iepriekšējais
Nākamais raksts