musician left musician right
background

Saulrieta mūzika kopā ar Antu Eņģeli un Marko Ojalu

Svētdien, 14. augustā, plkst. 20.00, Magic Sand Riga smilšu skulptūru parkā uz AB dambja.

Anta Eņģele ir viena no spožākajām latviešu dziesminieku zvaigznēm. Antas Eņģeles repertuārs ir ļoti plašs — no tautasdziesmām līdz roka klasikai. Tāpēc viņas koncerti vienmēr ir pilni pārsteigumu — hipiju balādes mijas ar meditatīvām tautasdziesmām, ko nomaina dzirkstošas ainas no Imanta Kalniņa mūzikliem, krievu romances, padomju kinofilmu pērles vai pilnīgi negaidītas emocijas spāņu valodā.

Marko Ojala jau sešus gadus ir pastāvīgs Latvijas iedzīvotājs profesionāls akordeonists un brīvajā laikā – liels Elvisa Preslija fans. Tas pamudinājis paralēli akordeona spēlei profesionāli apgūt ģitāras spēli un vokālo mākslu. Lielās mūzikas balvas ieguvējs kā grupas “Altera Verita” ilggadējs dalībnieks, ģitāras un akordeona spēles pedagogs.

Neikdienišķa mūzika, Daugavas plūdums un sadarbība ar “Austras biedrību” ir starta kapitāls akustisko koncertu ciklam, ko turpināsim arī trīs nākošajās svētdienās.

Biļetes cena par koncertu un ieeju parkā Ls 3. Biļetes var iegādāties pirms koncerta, kā arī „Biļešu paradīzes” kasēs.

Koncertu organizē SIA “Rain Project” sadarbībā ar “Austras biedrību”.

Sagatavoja Signe Sniedze.

Iepriekšējais
Nākamais raksts