musician left musician right
background

Dziesmu vakarā Kristaps Sudmalis

Trešdien, 16. martā plkst. 18 “Cappuccino bar & gallery FLAT” (Ģertrūdes ielā 46) dziesmu vakarā uzstāsies liepājnieks Kristaps Sudmalis.

Kristaps ļoti reti uzstājas viens (biežāk ar grupu „Karogi”), arī autorvakari kā dziesminiekam viņam nav ierasta lieta, tādēļ šis dziesmu vakars būs īpašs un ilgi gaidīts gan klausītājiem, gan Kristapam pašam.

Kristaps: „Šī notikuma priekšspēle ilga 35 gadus, un šajā laikā man ir sakrājušās daudz jūsu dziesmu, kas rakstītas, izdzīvotas jums. Es kā šo dziesmu lietotājs reizēm jūtos kā parādnieks, tāpēc, pirms vēl priekškars nav kritis, gribu vēl būt ar jums jūsu dziesmās.”

Dziesminieks ģitāru spēlē un dziesmas raksta lielāko daļu sava mūža. Apgūt ģitārspēli Kristapu iedvesmoja viņa muzikālā ģimene, kuru, pateicoties TV šovam, pazīstam kā Sudmaļu ģimeni.

Visbiežāk Kristaps pats ir savu dziesmu vārdu un melodiju autors, bet laba mūzikas un dzejas saskaņa dziesminiekam ir arī ar māsu Kristīni Sudmali, kura, kā saka Kristaps, prot viņa idejas ietērpt īstajos vārdos. Jautāts, par ko tu dziedi, Kristaps atbild: „Tikai par mīlestību, visa veida mīlestību.”

Es mīlu vēl, vēl viss nav zaudēts
Tā kliedzu vārnām pretī
Un dzirdu tālu atbalsi –
Es mīlu vēl, vēl viss nav zaudēts

/Kristaps Sudmalis/

Visi mīļi aicināti!
Ieeja 1 Ls.

Iepriekšējais
Nākamais raksts