musician left musician right
background

Februārī dzimušo dzejnieku lasījumi

22. februārī plkst. 18:00 Saules muzejā, Rīgā, Kungu ielā 1 (ieeja no Rātslaukuma) tie dzejnieki, kuriem dzimšanas diena februārī, aicināti nolasīt klausītājiem dažus savus dzejoļus un sniegt nelielu ieskatu savā pēdējo gadu darbībā.

Latvijas Rakstnieku savienības biedru un domubiedru sarakstos atrodamie un uzaicinātie dzejnieki februāra bērni ir Skaidrīte Kaldupe, Irina Čerevičņika, Dina Kāgane, Liāna Langa, Marts Pujāts, Jānis Veckrācis, Māra Zālīte, Aleksandra Zommere.

Jebkuru februārī dzimušu dzejnieku aicinām ierasties kā dalībnieku šajā pasākumā. Atkarībā no sanākušo dzejnieku skaita var tikt noteikts lasījumu laika limits, bet apsolām, ka jebkurš februārī dzimis dzejnieks varēs nolasīt vismaz vienu dzejoli. Īsi pieminēsim tos februāra dzejniekus, kuru vairs nav mūsu vidū.

Dzejas vakari muzeja pagrabiņā notiek katru otrdienu – 29. martā gaidāms līdzīgs martā dzimušo dzejnieku pasākums, bet pārējās otrdienās to dzejnieku autorvakari, kuriem izdevies organizatorus pārsteigt ar spožu topošas grāmatas manuskriptu.

Pasākumu sadarbībā ar Saules muzeju, kura kolekcijā atrodamas 382 saules no dažādām pasaules vietām, rīko Austras biedrība, folkmūziķu organizācija. Pacentīsimies kopīgi nosvinēt dzimšanas dienu, priecāsimies arī par līdzatnestiem gardumiem.

Ieeja brīva, ziedojumi brīvprātīgi. Aicināti visi interesenti.

Ziņu sagatavoja Agita Draguna

Iepriekšējais
Nākamais raksts